Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo ThinkBook 15 cu procesor Intel® Core™ i7-1165G7 pana la 4.70 GHz , 15.6", Full HD, 16G

Număr anunț
DA31741497
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.435.851 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.435.851 RON