Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTĂ DE REȚEA model Xerox AltaLink C8145 - 10 cpl

Număr anunț
DA31743285
Autoritate contractantă
U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.164.881 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.164.881 RON