Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE SANTURI, TROTUARE SI PODETE DE ACCES PROPRIETATI IN COMUNA VARLEZI, JUDETUL GALATI

Număr anunț
DA31744841
Autoritate contractantă
Comuna Virlezi (CUI 4412233)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.676.394 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.676.394 RON