Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei H46 20l

Număr anunț
DA31742639
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.761.027 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.761.027 RON