Atribuită Anunț de participare

Reabilitare grădiniță și extindere pentru creșă în comuna Aroneanu, județul Iași

Număr anunț
SCN1064610
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
BMS HOLDING ENTERPRISE S.R.L. (CUI 41418133)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.079.167,42 RON
Valoare atribuită
1.079.165,24 RON
Data publicării
06.03.2020 10:03
Anunț de atribuire
SCNA1036475
Termen limită
31.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078699

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
SO.I.M CUI 3957361003

Valoare atribuită

1.079.165,24 RON

din 1.079.167,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.