Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare Pachet Sigiliu electronic calificat stocat in cloud - 3 ani

Număr anunț
DA35693345
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.438 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.438 RON