Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Utilaj (excavator) multifuncțional cu deplasare cale ferată-șosea”
- Număr anunț
- CN1021979
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- HIAROM INVEST SRL (CUI 20507645)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.546.048 RON
- Valoare atribuită
- 18.528.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1041486
- Termen limită
- 28.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 118-287600
- Documentație de atribuire
- DF1086697
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HIAROM INVEST SRL CUI RO 20507645
Asociați 1
UTIROM INVEST SRL CUI RO 33854107
Valoare atribuită
18.528.000 RON
din 18.546.048 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 18.048 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.