Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SCAUNE TEATRU

Număr anunț
DA31742710
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Cod CPV
39111200-5 · Scaune de teatru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.066.527 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.066.527 RON