Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU CONDUCTA APA

Număr anunț
DA35693706
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI 13686211)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.566,28 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.566,28 RON