Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rolete interioare din textil pentru cladirea Liceului Teoretic Dr.P Boros Fortunat

Număr anunț
DA31740670
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DR. BOROS FORTUNAT ZETEA (CUI 4367760)
Cod CPV
45212190-4 · Lucrari de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.973.876 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.973.876 RON