Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Calculator Computer Desktop Intel Core i5 10400 RAM 8GB SSD 256GB, Intel UHD Graphics

Număr anunț
DA31731686
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL JIUL PETROSANI (CUI 26065160)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.025.380 RON
Data publicării
27.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.025.380 RON