Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII CAZARE / CAMERA / PERSOANA / ZI+PACHET SERVICII MASA / MIC DEJUN+PACHET SERVICII MAS

Număr anunț
DA35698671
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic Elvira Godeanu (CUI 14738912)
Furnizor / câștigător
RYLKE PROD SRL (CUI 4665546)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.973,10 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.973,10 RON