Atribuită Cumpărare directă

IAURT200GR, SANA200GR.,BRANZA FAGARAS., CASCAVAL, LAPTE, BRANZA DE VACI., CAS PROASPAT,BRANZA TOPITA

Număr anunț
DA35683505
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI 23962411)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.536,80 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.536,80 RON