Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier pt. ob.Cresterea eficientei energetice bl. 6, strada Revolutiei, Mun. Tg Jiu

Număr anunț
DA31722916
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.725.030 RON
Data publicării
26.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.725.030 RON