Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire doc ptr obtinere aviz Apele Romane ptr Infiintare centru de colectare in Com Chiesd

Număr anunț
DA31743300
Autoritate contractantă
COMUNA CHIESD (CUI 4291980)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.070.104 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.070.104 RON