Atribuită
Anunț de participare
Furnizare buldoexcavator, prevazut cu doua accesorii - cupa excavare pentru lucrari grele si lama de zapada in cadrul proiectului “Achizitie buldoexcavator pentru Comuna Stefanesti, judetul Valcea”
- Număr anunț
- SCN1001783
- Autoritate contractantă
- COMUNA STEFANESTI (CUI 2573918)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.534,50 RON
- Valoare atribuită
- 265.530,50 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 13:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1000428
- Termen limită
- 30.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003725
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- 03. Model Contract de Furnizare.pdf.p7s
- 04. Formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1003725.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
265.530,50 RON
din 265.534,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro