Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card de memorie SanDisk SD Ultra SDXC, 128GB, 120MB/s [SDSDUN4-128G-GN6IN]

Număr anunț
DA31726957
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "DUILIU ZAMFIRESCU" VRANCEA (CUI 5760929)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
26.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON