Atribuită Cumpărare directă

Fragmin inj. 5000 ui / 0.2 ml x 10 seringi preumpl. / DALTEPARINUM

Număr anunț
DA35683328
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.328 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.328 RON