Atribuită Cumpărare directă

C-EXV33 (CEXV33) (CEXV-33) (C-EXV 33) CARTUS TONER (14600 PAG) ORIGINAL CANON IR 2530i 2525 2520 OEM

Număr anunț
DA35698986
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ialomita (CUI 11460853)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.191,59 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.191,59 RON