Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat
Extindere canale revizie linia 3 Remiza automotoare Depoul Sibiu
- Număr anunț
- SCN1002064
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA (CUI 11814659)
- Cod CPV
- 45262350-9 · Lucrari de structura din beton nearmat (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.139,06 RON
- Valoare atribuită
- 94.611,90 RON 6,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2018 12:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1000697
- Termen limită
- 04.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005976
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SRTFCBV PS 13-2018-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1005976.pdf
- Formulare SRTFCBV PS 13-2018-semnat.doc.p7s
- Model de contract SRTFCBV PS 13-2018-semnat.pdf.p7s
- Proiect tehnic nr.31-2017 SRTFCBV PS 13-2018-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Valoare atribuită
94.611,90 RON
din 101.139,06 RON estimat
6,5%
Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 6.527,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.