Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat
SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE -APARAT DE FACOEMULSIFICARE CONSTELATION
- Număr anunț
- CN1000546
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ALCON ROMANIA SRL (CUI 14617759)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.568 RON
- Valoare atribuită
- 46.926 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2018 11:46
- Anunț de atribuire
- CAN1004109
- Termen limită
- 26.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005924
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Anexa 1-Fisa de date.xls.p7s
- 3.FORMULARE-forma neconditionat.doc.p7s
- 4.Model de Contract.doc.p7s
- Caiet sarcini service - aparat de chirurgie Constellation Vision System tip LXT.doc.p7s
- FisaDate_DF1005924.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALCON ROMANIA SRL CUI RO 14617759
Valoare atribuită
46.926 RON
din 62.568 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 15.642 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.