Atribuită
Anunț de participare
Furnizare produse “ scutece absorbante de unica folosinta, tampoane absorbante igienice, aleze si servetele igienice umede pentru copii „
- Număr anunț
- SCN1002049
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.153,42 RON
- Valoare atribuită
- 208.186,48 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1000450
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005940
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BELLA ROMANIA IMPEX S.R.L. CUI RO 9693687
Valoare atribuită
208.186,48 RON
din 138.153,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro