Atribuită Cumpărare directă

Consumabile medicale - Tubulatura insuflare gaz

Număr anunț
DA35682487
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.440 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.440 RON