Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenţă pentru aplicaţia de Evidenţă şi calcul Burse Elevi

Număr anunț
DA31748786
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA (CUI 12633715)
Cod CPV
72266000-7 · Servicii de consultanta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.269.065 RON
Data publicării
31.10.2022 00:00
Data finalizării
01.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.269.065 RON