Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Alarmare a Populatiei

Număr anunț
DA31750294
Autoritate contractantă
Comuna Ciocarlia (CUI 4231695)
Cod CPV
38822000-3 · Sirene telecomandate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.838.468 RON
Data publicării
31.10.2022 00:00
Data finalizării
01.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.838.468 RON