Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fuser Kit pentru HP Color LaserJet Entreprise M552 M553 M577 B5L36A

Număr anunț
DA31755869
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 41640678)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.099.973 RON
Data publicării
31.10.2022 00:00
Data finalizării
01.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.099.973 RON