Atribuită Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK TL-SX3016F 16 porturi JetStream 16-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch. carcasa metalic

Număr anunț
DA35676430
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.512 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.512 RON