Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sucuri Naturale presate la rece LUNA NOIEMBRIE PT.GR.1 GR.5 GR.3 SI GR.4

Număr anunț
DA31753325
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.1 OTOPENI (CUI 14129057)
Cod CPV
15892100-8 · Sucuri vegetale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.926.495 RON
Data publicării
31.10.2022 00:00
Data finalizării
01.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.926.495 RON