Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE reparatii

Număr anunț
DA35694941
Autoritate contractantă
SERVICII COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE PUCIOASA SCUP SRL (CUI 30531586)
Furnizor / câștigător
DONATO COM SRL (CUI 7988703)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
320,17 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,17 RON