Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de instalatii electrice

Număr anunț
DA31764746
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.643.289 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.643.289 RON