Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere spatiu Cursuri

Număr anunț
DA31761219
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIMANU (CUI 28996083)
Cod CPV
70310000-7 · Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.323.271 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.323.271 RON