Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator rutier - Accesul interzis vehiculelor cu MMA>7.5 t

Număr anunț
DA31771571
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.940.350 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.940.350 RON