Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Invelitoare Bilka,tabla tip tigla!

Număr anunț
DA31765825
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.385.852 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.385.852 RON