Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare șanțuri și rigole betonate pe DC 84, Comuna Odăile, Județul Buzău

Număr anunț
DA31761400
Autoritate contractantă
COMUNA ODAILE (PRIMARIA COMUNEI ODAILE) (CUI 4593911)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.080.830 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.080.830 RON