Ofertă acceptată Cumpărare directă

TS-431XEU-8G NAS QNAP 431XEU 4-Bay, CPU Annapurna Labs Alpine AL-314 1.7GHz Quad Core , RAM 8GB DDR3

Număr anunț
DA31760091
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STUDII AVANSATE PENTRU CULTURA SI CIVILIZATIA LEVANTULUI (CUI 38327078)
Cod CPV
30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.491.492 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.491.492 RON