Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mapa A4 Economy din carton cu elastic / Folie pentru laminare / Sfoara

Număr anunț
DA31770468
Autoritate contractantă
Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.933.694 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.933.694 RON