Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE 165/70 R14 ALL; ANVELOPE 195/55 R16 ALL; MATERIALE DIVERSE

Număr anunț
DA31768548
Autoritate contractantă
Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.663.243 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.663.243 RON