Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructie puturi de apa

Număr anunț
DA31771422
Autoritate contractantă
COMUNA LIPOVAT (CONSILIUL LOCAL LIPOVAT JUD. VASLUI) (CUI 3394244)
Cod CPV
45262220-9 · Forare de puturi de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.185.060 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
02.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.185.060 RON