Atribuită Cumpărare directă

ACH DIR

Număr anunț
DA35690671
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII GULLIVER CU PROGRAM PRELUMGIT (CUI 16028423)
Furnizor / câștigător
BRUTĂRIA BABI S.R.L. (CUI 31672346)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
469,60 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,60 RON