Atribuită Cumpărare directă

RA 1648 Ciment de clasa 42,5 R, pentru lucrări din beton simplu și armat, rezistență la compresiune

Număr anunț
DA35690248
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.108,80 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108,80 RON