Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier pentru lucrari de reparatii constructii si instalatii, amenajari exterioare

Număr anunț
DA31772120
Autoritate contractantă
ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.387.822 RON
Data publicării
02.11.2022 00:00
Data finalizării
03.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.387.822 RON