Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare tamplarie PVC la Spitalul Judetean de Urgenta Resita

Număr anunț
DA31769347
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.268.970 RON
Data publicării
01.11.2022 00:00
Data finalizării
03.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.268.970 RON