Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legitimatii de parcare pentru persoane cu handicap

Număr anunț
DA31782160
Autoritate contractantă
COMUNA MARGAU (CUI 4426220)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
209.466 RON
Data publicării
02.11.2022 00:00
Data finalizării
03.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209.466 RON