Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL OKI MB 441,CARTUS TONER BLACK COMPATIBIL XEROX PHASER 3020

Număr anunț
DA35698898
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ialomita (CUI 11460853)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
406,05 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,05 RON