Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FLORI CRIZANTEME

Număr anunț
DA31783990
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT (CUI 2613265)
Cod CPV
03121200-7 · Flori taiate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.498.421 RON
Data publicării
02.11.2022 00:00
Data finalizării
03.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.498.421 RON