Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de sănătate deplasare Republica Cooperatistă Guyana și Republica Surinam

Număr anunț
DA31781366
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.482.566 RON
Data publicării
02.11.2022 00:00
Data finalizării
03.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.482.566 RON