Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTARE LUCRARI DE REPARATII TENCUIELI SI ZUGRAVELI LA SCOALA și GRADINITA SATU NOU

Număr anunț
DA31784067
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87 RON
Valoare atribuită
28.422.714 RON
Data publicării
02.11.2022 00:00
Data finalizării
03.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.422.714 RON

din 87 RON estimat