Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume fructe alimente (lic.Arta Plugor Sandor)Legume fructe alimente (lic.Arta Plugor Sandor)

Număr anunț
DA31781571
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.886.914 RON
Data publicării
02.11.2022 00:00
Data finalizării
04.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.886.914 RON