Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere 2 buc concentrator de oxigen

Număr anunț
DA31784427
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Cod CPV
33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.899.986 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
04.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.899.986 RON