Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza SF si PT Amenajare loc de joaca pentru copii si zona de fitness

Număr anunț
DA31796878
Autoritate contractantă
Comuna Iara (CUI 4546952)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.961.023 RON
Data publicării
03.11.2022 00:00
Data finalizării
04.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.961.023 RON